Społeczny Komitet Ochrony Zabytkowego Cmentarza Rzymskokatolickiego w Radomiu

Zakończenie kwesty 2013

Społeczny Komitet Ochrony Zabytkowego Cmentarza Rzymskokatolickiego w Radomiu składa wszystkim darczyńcom jak i wolontariuszom serdeczne podziękowania. Kwesta przez nas organizowana od 1 do 3 listopada zakończyła się ogromnym sukcesem. Według szacunkowych danych zebraliśmy ponad 40 tys. złotych! Jest to drugi co do wysokości wynik w historii organizowanych przez nas kwest. Wszystkim zaangażowanym w ten sukces składamy ogromne...

 

Dziękujemy!!!

 
Z poważaniem
Zarząd
SKOZCR w Radomiu

Znani radomianie kwestują na rzecz zabytków cmentarza w Radomiu (zdjęcia)

Za drobne dostaniemy uśmiech, a za banknoty album o cmentarzu. Jak co roku na cmentarzu przy ulicy Limanowskiego w Radomiu odbywa się kwesta na rzecz ratowania starych nagrobków. Zbiórka potrwa do niedzieli.

Echodnia.eu, dostęp: 1 listopada 2013


Ponad 40 tys. zł zebrano podczas kwesty na cmentarzu!

Społeczny Komitet Ochrony Zabytkowego Cmentarza Rzymskokatolickiego przez trzy dni zbierał datki na renowację najstarszych nagrobków nekropolii przy ulicy Limanowskiego. Ponad 150 kwestujących zebrało ponad 40 tys. zł. W ubiegłym roku było o 6 tys. zł mniej.

Cozadzien.pl, dostęp: 4 listopada 2013


Kwesta na ratowanie cmentarnych zabytków zakończona. Radomianie nie żałowali grosza!

Suma zbiórki funduszy podczas kwesty prowadzonej przez Społeczny Komitet Ratowania Zabytków Cmentarza Rzymskokatolickiego na nekropolii przy ul. Limanowskiego wynosi ok. 40 tys. zł. Dziś pieniądze trafią do banku i tam po przeliczeniu dopiero jutro lub pojutrze poznamy oficjalną kwotę zbiórki.

radom24.pl, dostęp: 4 listopada 2013

Website template designed by Hurricane Media under GNU v2 license